• برای عضویت بر روی گزینه “ثبت نام” کلیک کنید
  • کافیست در کادر مربوطه مشخصات خود را تکمیل کنید و سپس  رمز عبور انتخابی خود را ثبت  نمایید

بله تمام دوره ها به صورت فیلم آموزشی همراه با اسلاید و عکس و در دوره هایی که بخش عملی دارد کاملا به صورت عملی فیلمبرداری و تدوین شده است.

بله این امکان فراهم شده است که با خرید محصول شما می توانید در تاریخ های اعلام شده توسط استاد مربوطه کلاس رفع اشکال حضوری داشته باشید.

در کلیه آموزش ها، با توجه به عنوانی که آموزش داده می شود، آموزش به صورت کامل به صورت فیلم و اسلاید و در برخی دوره ها به صورت عملی ارائه می شود. در واقع مباحث پایه ای و پیش نیازها برای ورود به مبحث اصلی،کاملا بیان می شود.

سپس بخش اصلی آموزش، به صورت جز به جز آموزش داده می شود و گام به گام مباحث بیان می شود. شما با دقت فیلم را مشاهده کرده نکات را یاداشت و سوالات احتمالی پیش آمده را در بخشی جدا یاداشت کرده و توسط پشتیبان خود سوالات را مطرح کرده تا استاد به سوالات شما جواب دهد.

در بخش عملی به عنوان مثال دوره ماساژ شما تمرینات خود را فیلم گرفته برای پروفایل استاد مربوطه ک توسط پشتیبان شما ارسال می گردد, استاد رفع اشکال کرده و گاهی فقط برای شخص شما فیلم رفع اشکال ارسال می گردد. این اطمینان به شما داده می شود که تمام سوالات شما توسط اساتید دلسوز رفع می گردد.

در نهایت با توجه به مباحثی که اموزش داده می شود، نتیجه گیری نهایی بیان می شود.

بعد توسط استاد ارزیابی می شوید و مدرک پایان دوره صادر می گردد.

بله میوانید با استاد مربوطه به صورت مستقیم مکاتبه داشته باشید و اگر شرایط کلاس رفع اشکال حضوری داشته باشید مستقیما در کلاس حضوری شرکت فرمایید.

  1. ابتدا ثبت نام نمایید.
  2. بر روی آموزش مورد نظر خود کلیک کنید و فیلم معرفی دوره را مشاهده نمایید
  3. از طریق دکمه “افزودن به سبد” آموزش مورد نظر خود را به سبد اضافه نمایید.
  4. شما می توانید سفارش های خود را مشاهده و نسبت به پرداخت هزینه های آن اقدام نمایید. روش اول این است که در بالای صفحه آموزش شما، دکمه ای با عنوان “نمایش سبد سفارش” وجود دارد که شما می توانید در این قسمت آموزشات خود را اضافه و یا کم نمایید و پس از آن به روز رسانی کنید. در نهایت نیز از طریق دکمه “ثبت و پرداخت سفارش” می توانید هزینه مورد نظر را توسط درگاه بانک صادرات , لازم به ذکر است سایت دارای نماد اعتماد دو ستاره و نماد رسانه می باشد پرداخت نمایید.
  5. پس از انتخاب گزینه “ثبت و پرداخت سفارش” فرم مربوطه را در صورتی که ثبت نام نکرده اید تکمیل نمایید
  6. شرایط استفاده از خدمات را مطالعه نمایید و پس از آن تیک مربوط به مطالعه آن را کلیک کنید.
  7. در نهایت نیز گزینه “ثبت و پرداخت سفارش” را کلیک کنید و مبلغ مورد نظر را پرداخت نمایید.
  8. پس از انجام مراحل فوق اس ام اس تایید به تلفن همراه شما ارسال می گردد و لینک های دانلود هر درس برای شما ظاهر می گردد, بروی آن کلیک کرده و دانلود رو به اتمام رسانده و دروس را مشاهده فرمایید.
  9. شما میتوانید آموزش تصویری راهنمای خرید را از اینجا مشاهده کنید.

قبل از دانلود تعداد فایلها, حجم هر فایل , و زمان هر فایل مشخص می باشد بعد از دانلود با هم مقایسه کنید در صورتی که مطابقت نداشت می توانید با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید تا راهنمایی کنند.

لینک های دانلود محدودیتی نداشته و تا زمانی که شما به محیط کاربری خود دسترسی داشته باشید، امکان دریافت لینک ها برای شما وجود دارد.

این آموزش به جرات می توان گفت از کلاس حضوری با کیفیت تر هست به این دلایل

1-شما بارها می توانید دوره آموزشی را مشاهده کنید و لی در کلاس های حضوری فقط یک بار شرکت می کنید و اجازه فیلم گرفتن نیز ندارید

2-شما در بهترین زمانی که راحت هستید آموزش را مشاهده می کنید اما در کلاس حضوری ممکن در جلسات شرایط روحی یا جسمی مناسب نداشته باشید

3- هزینه رفت و آمد , ترافیک و غیره در این نوع آموزش کاملا رفع می شود.

4-در این آموزش استاد تمام سوالات را که به ذهن شما میرسد جواب خواهد داد در صورتی در کلاس حضوری ممکن در همان موقع سوالی به ذهن شما خطور نکند.

5-  توسط استاد ارزیابی می شوید و مدرک معتبر دریافت خواهید کرد و ده ها حسن دیگر.